Головна » Прес-центр » Новини
27.02.2020
Івано-Франківське обласне ТВ АМКУ викрило змову між ТОВ "СЕРВІС-СІТІ-ІФ" та ФОП АНДРУСЯК С.Ю. під час участі у тендерній процедурі із закупівлі послуг з озеленення територій та утримання зелених насаджень, яка проводилась департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Адміністративною колегією Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийнято рішення, відповідно до якого дії ТОВ "СЕРВІС-СІТІ-ІФ" (37794867) та ФОП АНДРУСЯК С.Ю. (3177602793) під час участі у тендерній процедурі із закупівлі – послуги з видалення та обрізування дерев, садіння дерев і кущів, корчування пнів», яка проводилась департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради за допомогою електронної системи «Prozorro», визнано антиконкурентними узгодженими діями, що стосуються спотворення результатів торгів, що є порушенням пункту 1 статті 50 та пункту 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

             Відділенням виявлено та встановлено обставини, що свідчать про узгоджену поведінку ТОВ «Сервіс-Сіті-ІФ», та Андрусяка С.Ю. у закупівлі, внаслідок чого конкуренцію між ними було усунуто.:

- пов’язаність Відповідачів через родинні зв’язки;

- реєстрація місця проживання Андрусяка Ю.Р., бенефіціарного власника та керівника ТОВ «Сервіс-Сіті-ІФ», та Андрусяка С.Ю. за однією адресою;

- провадження господарської діяльності Відповідачів за однією адресою;

-  наявність ділових відносин між Відповідачами;

- використання однієї комп’ютерної техніки для підготовки тендерних пропозицій;

- використання у господарській діяльності одних ІР-адрес та електронної поштової скриньки;

- надання Відповідачами в складі тендерних пропозицій документів, схожих за оформленням та змістом.  

Згідно з рішенням, на ТОВ "СЕРВІС-СІТІ-ІФ" та ФОП АНДРУСЯК С.Ю. накладено штрафні санкції згідно чинного законодавства.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ "СЕРВІС-СІТІ-ІФ" та ФОП АНДРУСЯК С.Ю. не зможуть приймати участь у публічних закупівлях протягом трьох років.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України