23.06.2020
ПІВДЕННО-СХІДНЕ МІЖОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОМІТЕТУ ОШТРАФУВАЛО ФОП АДАМОВИЧ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ ТА ТОВ "АПС-КРИВИЙ РІГ" ЗАГАЛОМ НА 136,0 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА СПОТВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТОРГІВ

 

https://therussiantimes.com/upkeep/uploads/2019/12/31.jpg Як встановило Відділення, суб’єкти            господарювання узгодили свої дії під час підготовки та участі у публічних закупівлях за державні кошти  з встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення людей про пожежу в закладах освіти Покровського району міста Кривого Рогу , що проводились у 2019 році тендерним комітетом відділу освіти виконкому Покровської районної в місті Кривий Ріг ради.

Узгоджена поведінка цих суб’єктів призвела до усунення конкуренції між ними, наявність якої є необхідною умовою при проведенні закупівель, внаслідок чого право на укладання договорів за результатами  закупівель  одним із учасників отримано не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати цих торгів.

За вчинені порушення ФОП Адамович Д.О. та  ТОВ «АПС-Кривий Ріг»  оштрафовані на 68,0 тисяч гривень кожен (136,0 тисяч гривень загалом).

 

повернутись