29.05.2020
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОМІТЕТУ ОШТРАФУВАЛО ПП "ЕЛТОС" ТА ФОП САВЧЕНКО А.А. НА 40,0 ТИС.ГРН. ЗАГАЛОМ ЗА СПОТВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТОРГІВ

Картинки по запросу відеоспостереження фото

Як встановило Відділення, ПП «Елтос» і ФОП Савченко А.А. узгодили свої дії під час підготовки до участі у закупівлях за державні кошти товарів: «апаратура для записування та відтворювання звуку й зображення (придбання систем відеоспостереження та серверного обладнання)», які проводилися Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міської ради.

Узгодивши свою поведінку та свої пропозиції конкурсних торгів, Відповідачі тим самим усунули конкуренцію та змагальність між собою, що могло спотворити результати проведення Торгів та порушити право Замовника на отримання найбільш ефективних для нього результатів.

Такі дії Відповідачів рішенням адміністративної колегії Відділення визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

За вчинені порушення ПП «Елтос» і ФОП Савченко А.А. оштрафовано на 40,0 тис.грн. (загалом), які Відповідачі повинні сплатити до Державного бюджету України.

 

повернутись