30.12.2016
Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало публічному акціонерному товариству "Криворіжгаз" проводити припинення газопостачання у разі доведення порушень

Як було встановлено під час розгляду заяви, у червні 2012 року, ПАТ «Криворіжгаз» припинило газопостачання Споживачу на підставі заборгованості, яка виникла у період з 2000 року по 2012 рік. Підставою виникнення заборгованості стало проведення нарахувань за послуги з газопостачання за нормами споживання при наявності лічильника газу. Споживач в свою чергу сплачував за показаннями лічильника газу, що і призвело до різниці в нарахуваннях і утворення заборгованості.

Під час дослідження встановлено, що Товариством не доведено правомірність нарахувань, відповідно заборгованість і правомірність припинення газопостачання.

Враховуючи наведене, ПАТ «Криворіжгаз» порушувало вимоги діючого законодавства у сфері газопостачання щодо припинення газопостачання Споживачу без доведення порушення з його боку.

Оскільки наслідки вказаних дій були усунені в ході розгляду заяви, ПАТ «Криворіжгаз» було рекомендовано усунути причини виникнення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, та умови що їм сприяють.

 

повернутись