06.07.2015
ТОВ "СМУ-21" ТА ТОВ "БУД-ПІК" ОШТРАФОВАНО НА 100 000 ГРИВЕНЬ ЗА ЗМОВУ НА ТОРГАХ

За результатом розгляду справи, територіальним віддленням було встановлено що ТОВ «СМУ-21» та ТОВ «БУД-ПІК» під час участі у закупівлі за державні кошти, які проводилися комунальним закладом «Павлоградський драматичний театр імені Б.Є. Захави» у жовтні 2014 року вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як було доведено матеріалами справи, у процесі участі у торгах на закупівлю за державні кошти послуги «ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Реконструкція приміщень театру та виконання прибудови до нього з метою влаштування приміщень гримерних, репетиційної зали, туалету, душової та буфету по вул. Харківській, 65 у м. Павлограді», ТОВ «СМУ-21» та ТОВ «БУД-ПІК»діяли не самостійно, а узгоджували свої дії та не змагалися між собою, що є обов’язковою умовою конкуренції, тим самим вчинили антиконкурентні узгоджені дії.

Внаслідок цього конкуренцію між ТОВ «СМУ-21» та ТОВ «БУД-ПІК» було усунуто, а право на укладання договору за результатами проведення торгів отримано переможцем не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати торгів, оскільки саме здійснення конкурсного відбору учасників є необхідною умовою визначення переможця торгів.

Внаслідок цього конкуренцію між ТОВ «СМУ-21» та ТОВ «БУД-ПІК» було усунуто, а право на укладання договорів отримано ТОВ «СМУ-21» не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати названих торгів, оскільки саме здійснення конкурсного відбору учасників є необхідною умовою визначення переможця торгів.

 

повернутись