Головна » Прес-центр » Новини
14.05.2020
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОМІТЕТУ ОШТРАФУВАЛО ТОВ "КАСКАД-СД" І ТОВ "СХІДБУД К.С.К 99" НА 396,0 ТИС.ГРН. ЗАГАЛОМ ЗА СПОТВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТОРГІВ

У Куцеволівці розпочали капітальний ремонт будинку культури ...Як встановило Відділення, ТОВ «Каскад-СД» і ТОВ «Східбуд К.С.К 99» узгодили свої дії під час підготовки та участі у закупівлях за державні кошти робіт: «реконструкція поліклініки № 2 Білокуракінської ЦРЛ під лабораторію», які проведені Білокуракінською центральною районною лікарнею, а також робіт: «реконструкція покрівлі будівлі КЗ «Криворізький дитячий санаторій» ДОР», «капітальний ремонт Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим навчанням англійської мови з першого класу» та «реконструкція даху головного корпусу КЗ «Криворізький протитуберкульозний диспансер № 2» ДОР», які проведені Управлінням капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Такі дії Відповідачів рішенням адміністративної колегії Відділення визнані порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції.

Узгоджена поведінка призвела до усунення конкуренції між ними, наявність якої є необхідною умовою при проведенні торгів, внаслідок чого право на укладання договорів за результатами торгів переможцем отримано не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати цих торгів.

За вчинені порушення ТОВ «Каскад-СД» і ТОВ «Східбуд К.С.К 99» оштрафовано на 396,0 тис.грн. (загалом), які Відповідачі повинні сплатити до Держбюджету.

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України