Головна » Прес-центр » Новини
14.05.2020
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОМІТЕТУ ОШТРАФУВАЛО ФОП ЛЕЩЕНКО В.І. ТА ФОП КРАВЧЕНКО С.В. ЗАГАЛОМ НА 408 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА СПОТВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТОРГІВ

 

Свежеобжаренная тушка пига разрезана пополам. Белый фон. — стоковое фото Як встановило Відділення, суб’єкти            господарювання узгодили свої дії під час підготовки та участі у трьох публічних закупівлях за державні кошти  м’ясопродуктів, що проводились у 2017 році тендерними комітетами відділів освіти виконкомів Металургійної та Центрально-Міської районних у місті  рад міста Кривого рогу.

Узгоджена поведінка цих суб’єктів господарювання призвела до усунення конкуренції між ними, наявність якої є необхідною умовою при проведенні закупівель, внаслідок чого право на укладання договорів за результатами закупівель одним із учасників отримано не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати цих торгів.

За вчинені порушення ФОП Лещенко В.І. та  ФОП Кравченко С.В.  оштрафовані на 204 тисячі гривень кожен (408 тисяч гривень загалом).

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України