04.07.2019
Рубрика: На захисті економічної конкуренції

З метою формування обізнаності громадськості щодо працівників територіального відділення, які безпосередньо пов’язані із здійсненням контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, територіальним відділенням створюється рубрика: «На захисті економічної конкуренції». У даній рубриці розповідатимемо про працівників територіального відділення, які внесли вагомий внесок у розвиток економічної конкуренції на території Чернівецької області.

Головний спеціаліст відділу досліджень і розслідувань Кучук Юлія Сергіївна.

Почала працювати в Чернівецькому обласному територіальному відділенні АМКУ з 05.02.2018 року.

За досить короткий період часу проводила, в тому числі ініціативні, дослідження ринків:

- платних послуг, що пов’язані з перебуванням автотранспортних засобів в зоні митного контролю в Чернівецькій області;

- валютно-обмінних операцій з готівковою іноземною валютою в Чернівецькій області;

- роздрібної та оптової торгівлі споживчими товарами через торговельні мережі;

- реалізації косметичної продукції;

- освітніх послуг, що надаються вищими навчальними закладами на території Чернівецької області;

- виробництва та реалізації хліба та хлібобулочних виробів;

- виготовлення соків та концентратів переробними підприємствами;

- зовнішньої реклами.

 

За головним спеціалістом відділу досліджень і розслідувань Кучук Юлією Сергіївною закріплено наступні ринки товарів (робіт, послуг): агропромислового комплексу; зв’язку та телекомунікацій; фінансових ринків; адміністративних та загальних послуг; споживчих послуг та рітейлу. Окрім цього, Кучук Юлія Сергіївна здійснює контроль за концентраціями та узгодженими діями; контроль за дотриманням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції на ринку товарів та робіт.

В межах реалізації наданих повноважень, головним спеціалістом ВДР Кучук Юлією Сергіївною здійснюється:

- опрацювання та підготовка документів, що надходить від органів державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян;

- накопичення доказової бази, щодо можливих порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді фотозйомки та аналізу рекламних щитів/фасадів.

- накопичення доказової бази, щодо можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації без попереднього отримання дозволу Антимонопольного комітету України.

- накопичення доказової бази, щодо можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання субєктами господарювання монопольним становищем.

- постійне опрацювання матеріалів судової практики Верховного Суду з питань застосування законодавства про захист економічної конкуренції, в контексті порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та концентрації.

- здійснення адвокатування конкуренції, зокрема вжиття комплексних заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

 

 

повернутись