Головна » Прес-центр » Про головне
08.07.2019
Інформація про діяльність Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за І півріччя 2019 року

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України протягом першого півріччя 2019 року під час виконання покладених на нього законом завдань щодо забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності проводило активну роботу з виявлення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Протягом січня-червня 2019 року припинено 49 порушень законодавства про захист економічної конкуренції та дій, які містили ознаки порушення. З них, за результатами розгляду справ, припинено 18 порушень. Внаслідок внесення адміністративною колегією територіального відділення рекомендацій, припинено 31 дію, що містила ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.  

 

Важливу увагу в своїй роботі відділення приділяло запобіганню порушенням конкуренційного законодавства. З цією метою відділенням органам місцевого самоврядування надано 21 рекомендацію щодо проведення заходів, спрямованих на розвиток підприємництва та конкуренції, з них 5 враховані.

Опрацьовано 57 проектів  рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Протягом  І півріччя 2019 року територіальним відділенням на суб’єктів господарювання накладено штрафів на загальну суму 486 000 грн.

Крім того, за результатами справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України прийнято рішення про накладення штрафів на загальну суму 7 032 773 грн.

Економічний ефект, внаслідок припинення порушень юридичних та фізичних осіб протягом січня – червня 2019 року, склав близько 5 млн. грн.

Діяльність відділення є прозорою, висвітлюється на сайті www.amc.gov.ua. Запроваджено у соціальній мережі «Facebook» сторінку територіального відділення. Крім того, на власному сайті територіальним відділенням розміщуються прийняті рішення про порушення законодавства про захист економічної конкуренції в повному обсязі (крім інформації з обмеженим доступом).

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України