Головна » Прес-центр » Про головне
28.07.2016
ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗА 6 МІСЯЦІВ 2016 РОКУ

Протягом 6 місяців 2016 року територіальним відділенням розглянуто загалом 61 заява, скарги та інші звернення фізичних та юридичних осіб з приводу порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Територіальним відділенням за 6 місяців 2016 року припинено 51 порушення конкуренційного законодавства та дій, які мали ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.  З них, за результатами розгляду справ припинено 9 порушень конкуренційного законодавства. Внаслідок внесення адміністративною колегією територіального відділення рекомендацій припинено 42 дії, що мали ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.  Також враховано 2 рекомендації щодо обмеження монополізму, розвитку підприємництва і конкуренції (ст. 7,17 Закону України «Про Антимонопольний комітет України»).

До територіального відділення протягом 6 місяців 2016 року надійшло на погодження  52 проекти  рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

З числа розглянутих проектів рішень - 48 погоджено територіальним відділенням без зауважень, стосовно 2 проектів внесено зауваження та пропозиції, не погоджено - 2.

Протягом 6 місяців 2016 року територіальним відділенням на суб’єктів господарювання - накладено штрафів на загальну суму 103 000 грн.

Загальна сума штрафів та пені, сплачених порушниками законодавства про захист економічної конкуренції протягом 6 місяців 2016 року, склала 148 850 грн.

Поряд із прямим поверненням збитків потерпілим, завданих вчиненням порушень конкуренційного законодавства, припинення територіальним відділенням зловживань монопольного становища у вигляді встановлення необґрунтовано завищених цін, дозволили запобігти матеріальним витратам споживачів. Економічний ефект, внаслідок припинення порушень юридичних та фізичних осіб за 6 місяців 2016 року, склав близько 2498,350 тис. грн.

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України