Головна » Прес-центр » Про головне
19.07.2016
В ЧЕРКАСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ АМКУ ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ

19 липня цього року під головуванням ЮЛІЇ ЧЕМИЧ - голови Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України проведено круглий стіл з обговорення  питання щодо поширення суб’єктами господарювання інформації про встановлення готелям відповідних категорій (зірок).

У заході взяли участь керівництво ДП «Черкасистандарстметрологія» та представники суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на  ринку готельних послуг у м. Черкаси та позиціонують належність своїх готелів відповідним категоріям (зірок).

Учасники заходу обговорили питання дотримання суб’єктами господарювання конкуренційного законодавства на ринку готельних послуг.

 Відповідно до вимог чинного законодавства готелі які пройшли процедуру добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), але не мають свідоцтва про встановлення відповідної категорії, повинні звернутись до органу з сертифікації з метою проведення робіт з оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії та отримати свідоцтво про встановлення відповідної категорії (зірок) готелю.

Як зазначила ЮЛІЯ ЧЕМИЧ, такі дії суб’єктів господарювання можуть вводити в оману споживачів готельних послуг, оскільки поширення інформації про належність готелю до певної категорії без відповідного підтвердження може призвести до неправильного сприйняття потенційним споживачем відомостей про категорію готелю, рівень облаштування номерів, території, інфраструктури тощо.

 

 

 

 

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України