Головна » Прес-центр » Новини
02.06.2020
До уваги! Реорганізація відділення!

ДО УВАГИ ! РЕОРГАНІЗАЦІЯ ВІДДІЛЕННЯ !

На виконання розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2019 №23-рп, (із змінами) Чернігівське обласне територіального відділення Антимонопольного комітету України припиняє 1 червня 2020 року виконання функцій,  покладених на територіальне відділення  Положенням про територіальне відділення.

Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України реорганізується шляхом приєднання до Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яке визначено правонаступником всіх його майнових прав та обов’язків. 

Відповідно до наказу Голови Комітету від 29.05.2020 № 49-ОД встановлений строк заявлення вимог кредиторів до Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України протягом двох місяців з моменту оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України з 2 червня 2020 року розпочало виконання функцій, покладених Положенням про територіальне відділення, що були віднесені до компетенції Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

У зв’язку з цим просимо всіх фізичних/юридичних осіб, органи влади, місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю  з усіх питань (в т.ч. зі вхідною кореспонденцією (повідомлення, звернення, запити, листи) звертатися до Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою

03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45 

 Приймальня Голови Відділення:

 тел./факс: (044) 248-08-92;

 Е-mail:  kv@amcu.gov.ua   

Розклад роботи Відділення:

Пн-Чт: 9.00 – 18.00

Пт: 9.00 – 16.45 

Обідня перерва: 13.00-13.45 

Голова  Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України: 

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Графік прийому громадян: II та IV середа кожного місяця 16.00 –18.00

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Файловий архів  |  Мапа сайту
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України