Головна » Прес-центр » Новини
28.12.2015
Чернігівським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України накладено штраф на ПАТ "Чернігівобленерго"

Адміністративною колегією територіального відділення розглянуто справу за заявою постачальника  електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ» (даліЗаявник) проти ПАТ «Чернігівобленерго» (даліВідповідач) за зловживання монопольним становищем на ринку постачання електричної енергії.

Відповідач всупереч пункту 3 Порядку доступу постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом до місцевих електричних мереж (затвердженого постановою НКРЕ 29.10.2010 №1421, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 18.11.2010) не погодив Заявнику повідомлення на заявлений обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України на серпень, вересень, жовтень, листопад та грудень 2015 року. У зв’язку з чим, створив ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ» перешкоди доступу на ринок постачання електричної енергії.

Споживачі, які отримували електроенергію від Заявника за нерегульованим тарифом, були вимушені перейшли на обслуговування до ПАТ «Чернігівобленерго», яке надає послуги з електропостачання за регульованим тарифом.

На порушника накладено штраф у розмірі 68 тис. грн. та зобов’язано припинити порушення.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Файловий архів  |  Мапа сайту
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України